اخبار جداگانه

Blog Details

خرید کفش؛ انتخابی مهم اما آسان

  • 1400-06-15 15:48:25

خرید کفش؛ انتخابی مهم اما آسان

در هنگام خرید کفش باید یک سری اصول را رعایت کنید تا از خرید خود راضی باشید. نوع کفش می تواند نشانگر شخصیت فرد باشد. افراد با مشاهده کفش به راحتی به شخصیت شما پی می برند.

شاید بهتر است بگوییم هر فرد بر اساس شخصیت درونی خود کفش مورد نظرش را انتخاب می کند. اگر می خواهید به شخصیت افراد پی ببرید به مدل و رنگ کفش های او دقت کنید.

سوال اینجاست: آیا شما با توجه به موقعیت کفشتان را انتخاب می کنید؟ برای خرید کفش چه معیار هایی را مد نظر قرار می دهید؟

برخی افراد موقعیت برایشان مفهومی  ندارد. این گروه یک نوع کفش با مدل خاص را می پسندند. این افراد در قید و بند ملاحظات اطرافیان نیستند و نظر خود را در اولویت قرار می دهند.

برخی افراد نیز به جزئیات استایل شان اهمیت می دهند. در هنگام خرید کفش نهایت دقت را به خرج می دهند. برای موقعیت های خاص کفش مناسب را انتخاب می کنند.

دو مولفه در هنگام خرید کفش باید در نظر گرفته شود. مولفه اول راحتی پا در هنگام پوشیدن کفش است. باید پاها در کفش راحت باشند.

ظاهر زیبای کفش مولفه دوم است. بعضی افراد به زیبایی کفش بیشتر اهمیت می دهند. یک کفش زیبا و باکیفیت می تواند شما را متمایز و جذاب نشان دهد.

 

خرید کفش

خرید کفش و رعایت اصول کلی

بهتر است طرح و مدل کفش تان را قبل از خرید انتخاب کنید. زیرا در هنگام خرید دچار سردرگمی نمی شوید. برای خرید انواع کفش مانند ورزشی، مجلسی، بوت و ... بهتر است یک سری اصول را رعایت کنید.

این اصول به شرح زیر می باشند:

هنگام خرید مدل کفش را در نظر نگیرید. کفش باید راحت باشد تا پای شما را اذیت نکند.

توصیه می کنیم بعد از ظهر برای خرید اقدام کنید. طبیعتا پای شما در طول روز بازتر می شود.

در هنگام خرید کفش جوراب مناسب آن کفش را بپوشید.

بعد از پوشیدن کفش بایستید. به آرامی بالای کفش را فشار دهید. باید فاصله ای بین انگشت و انتهای کفش وجود داشته باشد. این فاصله باعث می شود در هنگام راه رفتن به پایتان فشار وارد نشود.

با کفش ها قدم بزنید تا راحتی را احساس کنید.  به توضیحات و اندازه کفش اعتماد نکنید و کفش را بپوشید. زمانی که کفش را پوشیدید و احساس راحتی کردید آن را انتخاب کنید.

آیا کفش گودی پای شما را پر می کند؟ بپرسید آیا سایز بزرگتری دارید؟ اگر گودی پای شما را پر نمی کند به پای شما فشار وارد می شود.

داخل و آستر کفش را با دقت بررسی کنید. از مرغوب بودن آن مطمئن شوید.

لژ کفش را بررسی کنید. آیا محکم است؟ لژ کفش باید از پای شما در برابر خطرات خارجی و اشیاء تیز محافظت کند.

گروه کارخانجات کفش آرتا فیدار خاورمیانه انواع کفش ورزشی، سربازی، پوتین و ... را تولید می کند. کیفیت در تولید حرف اول را می زند. این شرکت در تولید انواع کفش سابقه ای درخشان دارد.

 

 

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/10-tips-for-finding-the-right-shoes

 

 

اشتراک گذاری: