اخبار جداگانه

  • صفحه اصلی
  • گروه تولیدی آرتافیدار خاورمیانه؛ تولیدکننده باکیفیت ترین کفش ها
Blog Details

گروه تولیدی آرتافیدار خاورمیانه؛ تولیدکننده باکیفیت ترین کفش ها

  • 1400-06-09 14:30:28

گروه تولیدی آرتافیدار خاورمیانه؛ تولید کننده باکیفیت ترین کفش ها

گروه کارخانجات کفش آرتافیدار خاورمیانه بروزترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید می کند. خط مشی و هدف اصلی گروه تولیدی آرتافیدار خاورمیانه تولید بهترین محصولات برای مشتریان است. این شرکت همگام با تکنولوژی های روز دنیا از جدیدترین متریال ها استفاده می کند. 

گروه تولیدی آرتافیدار خاورمیانه انواع کفش را با توجه به نیاز افراد و مشاغل مختلف تامین می کند. تمام مراحل تولید توسط کارشناسان ارزیابی می‌شود. از طراحی تا تولید نهایی را نظارت می کنند تا بهترین محصول به دست مشتری گرامی برسد.

گروه تولیدی آرتافیدار سابقه ای درخشان در تولید انواع محصولات دارد. این سابقه درخشان با رضایت شما مشتریان عزیز تکمیل شده است. از بهترین متریال ها استفاده می کنند تا بهترین محصول به دست مشتری گرامی برسد.

ممکن است یک محصول خرید کرده باشید و از آن رضایت داشته باشید. برای تهیه این محصول از بهترین طراحان، متریال ها و تکنولوژی های روز بهره گرفته شده است.

 

آرتافیدار

 

ارائه خدمات آرتافیدار

گروه تولیدی آرتا فیدار خاورمیانه از تمامی سلیقه ها و نیاز ها آگاهی کامل دارد. طراحان در این گروه برای تمام نیاز ها بهترین ها را طراحی می کنند. سلامتی و راحتی افراد در هنگام پوشیدن نیز در نظر می گیرند.

طراحان در زمان طراحی کفش اصول ارگونومی بدن را لحاظ می کنند. محصولاتی تولید می کنند که با توجه به فیزیولوژی  بدن تولید شده اند. این محصولات در زمان فعالیت زیاد به حفظ سلامت شما کمک می کند. بهترین کارایی را در طولانی مدت برای شما عزیزان خواهد داشت.

آرتافیدار به نیاز روز بازار توجه دارد. تولیدات خود را به صورت مستمر به روز رسانی می کند. با توجه به سلیقه مشتریان از به روزترین طرح ها استفاده می کند.

محصولات متنوعی مانند کفش ایمنی، پرسنلی، اداری، نظامی، اسپرت و ... را تولید می کنند.

در بسیاری از بخش ها ثبت سفارش و تحویل به صورت عمده انجام می شود. سفارشات برای مراکز و نهاد های دولتی و نظامی در کمترین زمان تحویل داده می‌ شود.

در صورتی که در انبار موجود نباشد به شما اطلاع داده می ‌شود. پس از تولید محصول سفارشات برای شما ارسال خواهد شد. هزینه ارسال به عهده آرتافیدار می باشد.

ممکن است کفش سفارش داده شده از نظر فیزیکی و ظاهری مشکل داشته باشد. در این صورت توسط کارشناسان تایید می شود و وجه پرداختی برگردانده خواهد شد.

برای تولید یک کفش از بهترین متریال ها برای قسمت های مختلف استفاده می شود. یک کفش از قسمت های مختلفی مانند زیره، رویه، کفی و آستر تشکیل شده است. از باکیفیت ترین و مرغوب ترین متریال ها مانند چرم طبیعی، pu، nbr، tpu و ... استفاده می شود.

گروه تولیدی آرتافیدار گواهی استاندارد کیفیت را در حیطه تولید داراست.

هدف اصلی آرتافیدار رضایت شما مشتریان گرامی است.

 

اشتراک گذاری: