اخبار جداگانه

Blog Details

کفش ایمنی فیدار

  • 1400-05-16 15:49:51

کفش ایمنی فیدار

فروشگاه اینترنتی آرتا فیدار که در زمینه فروش کفش‌های ایمنی با برند فیدار خاورمیانه باسابقه عالی و مدرن در زمینه ارائه کفش‌های مختلف و پوتین‌های بادوام مخصوص سربازی، ورزشی اسپورت، مهندسی، عمرانی و اداری یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین کفش‌ها را در ایران به فروش می‌رساند.

https://typen.pro/images/53041va07osu1.jpg


کفش‌های تولیدی گروه کارخانجات ارتا فیدار خاورمیانه با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های عالی و آزمایش‌های کنترل و کیفیت و مواد اولیه بسیار مرغوب می‌باشد و انواع کفش‌ها با چرم‌های گاوی و زیره‌های باکیفیت تولید می‌نماییم.
فروشگاه اینترنتی آرتا فیدار به نشانی https://fidarshoes.com به فروش انواع کفش ایمنی آرتا فیدار می‌پردازد و در آن می‌توانید انواع کفش ایمنی، کفش ورزشی، کفش اداری، کفش حفاری و سربازی را خریداری نمایید، هر محصولی را که می‌خواهید به سبد خریدتان اضافه نمایید و از طریق فرم فروشگاه اقدام به ثبت سفارشتان نمایید.

مطمئناً از خریدتان راضی خواهید بود و قیمت کفش‌ها باتوجه‌به دوام و کیفیتی که دارند بسیار مناسب عرضه می‌شود.

تولید کفش‌های عالی و باکیفیت و مناسب کارهای ایمنی و مهندسی از تخصص‌های اصلی فیدار می‌باشد و کفش‌ها و پوتین‌های مخصوص کارهای صنعتی از جمله ریخته‌گری، محیط‌های حساس و مکان‌هایی که با اسید، نفت، پتروشیمی و حفاری و حرارت سروکار دارید بسیار مقاوم و مناسب است.

اشتراک گذاری: